Postará se o vás naše tatérka Patricie Denková. "Specializuji se na zakázkové návrhy a jsem hrdá na to, že pro své zákazníky vytvářím jedinečná umělecká díla....krásné mistrovské dílo, které si budete moci vystavovat po celý život".

Techniky: sketch, blackwork, dotwork, freehand, písmo.

Profesionální tetování vyžaduje smysl pro detail a skvělý umělec dbá na všechny detaily, které jsou v umění obzvláště důležité. Před samotným tetováním si předem načrtneme návrh a ujistíme se, že jsou v návrhu zahrnuty všechny požadované detaily, abyste byli se svým tetováním spokojeni.

logo

Péče o tetování

Jak pečovat o tetování?

Základem péče o čerstvé tetování je hygiena. Jde o drobné ranky ve vrchní vrstvě kůže a proto je potřeba si vždy umýt ruce vodou a mýdlem, čímž zabráníte infekci. Na čerstvé tetování dostanete fólii, kterou si po 2-6 hodinách můžete sundat. Místo pak zlehka omyjte a důkladně vysušte. Na vzduchu si tetování samo vytváří ochrannou vrstvu a tělo započne proces hojení. Následujících 30 dní se vyhněte bazénům, sauně, soláriu, UV záření a namáhání pokožky. Na pár dní vylučte i alkohol či kouření.

Čím mazat tetování

Další fáze hojení tetování je aplikace hojivé masti na tetování. Z přípravků na trhu se osvědčily krémy s dexpanthenolem: Kalciová mast, Bepanthen Plus s dezinfekční složkou nebo Bepanthen Tattoo. Vhodný je také výživný krém s vitaminem A a E nebo čistá lékařská vazelína. Aplikujte 2x - 4x denně, vždy po umytí rukou.

Jak dlouho mazat tetování

Příliš časté mazání způsobuje mokvající tetování, což není dobře. Naopak, i slabé promazávání může způsobovat potíže. Po vysušení se na kresbě vytvoří stroupky po tetování, které se olupují a spolu s nimi může vypadávat i barva. Rozhodně je násilně neolupujte a neškrábejte. V akutní fázi je potřeba mazat tetování alespoň jeden týden. V ideálním případě mažte až do úplné regeneraci pokožky, co může být až 6 měsíců.

Doba hojení tetování

Již po 30 dnech se pokožka může jevit jako zcela zhojena, bez stroupků či jizev. Po tomto čase se nemusí bát jít do bazénu či sauny. K hlubší regeneraci pokožky dochází ještě dalších cca 5 měsíců. K následující krokům, jak se starat o tetování, patří ochrana pokožky před UV zářením v podobě krému s UV faktorem. Hojení podpoříte i dávkou vitamínu C, zinkem a biotinem.

Tetování Plzeň

Často kladené dotazy

KOLIK BUDE MÉ TETOVÁNÍ STÁT?
Cena tetování závisí na mnoha faktorech, jako je velikost, detail, umístění atd. Cenové nabídky je velmi obtížné poskytnout po telefonu nebo e-mailem, přesnější cenovou nabídku lze získat při osobní konzultaci.

BOLÍ TETOVÁNÍ?
samozřejmě trochu ano. Přeci jen propichujeme kůži. Bolest je závislá na umístění, délce výkonu, prahu bolesti dané osoby, zdravotním stavu.

MŮŽETE OPRAVIT NEBO ZAKRÝT MÉ STARÉ TETOVÁNÍ?
Zakrytí starého tetování závisí na mnoha faktorech, proto je nejlepší domluvit si konzultaci a probrat možnosti na místě.

JAK SI VYBRAT TATÉRA?
prosím vždy se předem podívejte na práce daného tatéra. Je dobré znát jeho styl už předem. Ne každý dělá realistiku a ne každý dělá blackwork a další.

LZE TETOVÁNÍ ODSTRANIT?
Jistě že jde. V dnešní době je již možné tetování zcela odstranit tak, aby nebylo vidět. Ale v kůži a organismu stále zůstávají drobné částečky pigmentu.

MOHOU SE TETOVAT MLADŠÍ 18TI LET?
Ano, ale jen s osobním souhlasem obou rodičů.

MOHU SE NECHAT TETOVAT, KDYŽ JSEM TĚHOTNÁ?
Během těhotenství se kůže na břiše, prsou, stehnech a pažích napíná, což může v závislosti na místě tetování ovlivnit vzhled i po porodu. Doporučujeme s tetováním počkat až do doby, kdy se dítě narodí.

Kontakt

Kosmetika/tetování: 727811460
Email: patricie.denkova@seznam.cz