Jaké procedury poskytujeme:

Kosmetička: Olha Artemenko

Konzultace (určení typu pleti,  doporučení domácí péče a výběr produktů) - ZDARMA.

Čištění pleti (UZD) – maska, práce ultrazvukovým strojkem, hloubkové čištění + maska - 1 200 Kč.


Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou

Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou dodá vašim rtům objem a tvar se zachováním přirozeného vzhledu. Jedná se o rychlý a neinvazivní zákrok, který se provádí během několika minut a nepotřebuje dlouhodobou rekonvalescenci.

Zvětšení a modelace rtů kyselinou hyaluronovou 6 000 Kč / 1ml.

Aplikace botulotoxinu

Odborné vyhlazení vrásek za pomoci aplikace botulotoxinu se používá k eliminování mimických vodorovných vrásek, které máme všichni – ať již od smíchu, starostí, nebo třeba od sluníčka. Výsledkem je zdravě vypadající omlazená pleť. Efekt se dostavuje pozvolna, takže si vaše okolí nevšimne násilné změny. Cena jedné jednotky botulotoxinu vychází na 40 Kč. Konečná cena se odvíjí od množství použitých jednotek.

Ceník aplikace  
Ošetření vrásek ( Botox) – oči 2 500 Kč
Ošetření vrásek ( Botox) - Glabella + oči + čelo 7 000 Kč
Ošetření vrásek ( Botox)  - koutky úst 1 500 Kč
Ošetření vrásek ( Botox) – nos 1 500 Kč
Ošetření vrásek ( Botox) – podpaží 8 000 Kč

Mezoterapie

cena se odvíjí od spotřeby materiálu

Jedná se o velice účinnou proceduru s anti-age účinky. Při tomto zákroku vpravím do pokožky regenerační a výživné roztoky, které podporují tvorbu kolagenu a elastinu. Tyto látky velice účinně vypínají kůži na obličeji, krku, dekoltu, hřbetech rukou, ale i na kolenou či pažích.

Karboxiterapie

cena se odvíjí od spotřeby materiálu

Kosmetická procedura, která nasycuje kožní buňky oxidem uhličitým, čímž dochází k celkovému omlazení pleti, po aplikaci se začne znovu tvořit kolagen pleť se vyhladí a vypne a celkově se zlepší její kvalita.

Biorevitalizace

cena se odvíjí od spotřeby materiálu

Jedná se o revoluční neinvazivní metodu omlazení pleti a účinný způsob prevence stárnutí a ochabování kůže. Podporuje produkci bílkovin kolagenu a elastinu, zlepšuje strukturu a ton pleti a bojuje tak s pigmentaci, obnovuje vitalitu a hydrataci.

Peeling obličeje

Peeling dokonale odstraňuje nečistoty a odumřelé kožní buňky, zlepšuje prokrvování kůže a urychluje proces regenerace pleti. Po této proceduře bude vaše pleť jemná, vyhlazená a sjednocená.

Ceník  
Peeling 1 500 Kč
Antiage 2 000 Kč 
Péče o suchou pleť 2000 Kč 
Peeling PRX T33 ( antiage ) 1800 Kč